Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

I ftohti s’ka pse ta dënojë stilin, kështu që nxirrni bluzat më të trasha që keni dhe kombinojini siç po bëjnë yjet nëpër rrugët e kryeqyteteve të botës.

Pulovrat të të gjitha llojeve mund të na mbajnë ngrohtë, por e vërteta është që s’na pëlqejnë të gjitha njëlloj. Cilat janë trendet më në modë? Nga Alexa Chung tek  Zoë Kravitz’s, shihni çfarë po veshin vajzat e famshme.

1. PULOVRAT E TRASHA ME NGJYRA

2. JELEKËT E PLOTË GJITHASHTU JANË NË MODË! NJË KËMISHË POSHTË DHE JENI GATI.

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

3. MUND TË DUKENI COOL SI ALEXA ME PULOVRAT E THURURA

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

4. BLUZAT E TUTAVE JANË GJITHMONË IDE E MIRË!

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

5. KENDALL JENNER ËSHTË FANSE E KUADRATAVE. NJË VARËSE NDRYSHON LOJËN!

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

6. Pulovrat me teksturë të butë

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

7. NJËSOJ SI HAILEY, PULOVRAT E LESHIT MUND T’I VISHNI ME PANTALLONA ME PRERJE KLASIKE

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

8. TRIKOT E GJATA JANË SËRISH NË MODË

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

9. ZGJIDHENI ME NJË KOSTUM PREJ PAMBUKU

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme

10. SI KYLIE, NJË FUSTAN I TRIKOTUAR JU TREGON GJITHMONË SEKSI.

Bluzat e preferuara të dimrit, sipas vajzave të famshme