Kombinim fantastik i pantallonave të bardha, ai i mbretëreshë Letizias

Pantallonat e bardha janë një nga klasikët e garderobës sonë. Është një pjesë kyçe dhe janë për ne që kërkojmë në stilin e përditshëm.

Me një palë pantallona të bardha, ju shtoni aksesorë shumëngjyrësh dhe pallto mbresëlënëse.  Për të krijuar një kombinim elegant bardh e zi të përjetshëm. Siç bëri, për shembull, Mbretëresha Letizia.

Mbretëresha Letizia konfirmon çdo herë pse ka titullin mbretëror. Krijon kombinime me lehtësi të pabesueshme dhe me copa jo të paarritshme. Ato janë gjithashtu në dollapin tuaj. Pak ditë më parë, ajo dhe dy vajzat e saj vizituan CREADE, një qendër pritjeje për refugjatët ukrainas në Madrid.

Për vizitën e saj atje, ajo kishte veshur pantallona të bardha në linjë të qepur, të cilat i ka kombinuar me një bluzë të zezë dhe një xhaketë të gjatë të zezë me rrip. Veshja e saj u kompletua me një palë pupa bardh e zi.

Roli i xhaketës në veshje me pantallona të bardha

Kur kërkoni mënyra për të veshur pantallonat e bardha, xhaketa e zezë oversize është një nga zgjedhjet e duhura. Mbretëresha Letizia zgjodhi një xhaketë sportive të gjatë me shpatulla të forta dhe një rrip. Një pjesë me një estetikë moderne që i dha veshjes përfundimtare një rezultat të rafinuar. Ja një ide e mrekullueshme për veshjet e përditshme të zyrës.