Nuanca e vaniljes së këtij sezoni ka hapësirën e saj të veçantë: Ne e veshim atë nga koka te këmbët

Edhe kur ngatërrohemi, kjo nuancë ka një bukuri të veçantë stilistike, është shumë delikate dhe e butë

Ne nuk veshim vetëm xhaketa ngjyrë bezhë të zbehtë, por edhe kapele dhe çizme me taka.

Dikur nuancat e çelura dhe pastelet rezervoheshin kryesisht për muajt e ngrohtë, por kjo stinë na sjell disa ndryshime stilistike.

Ne e shijojmë botën e toneve të buta bezhë, të ngjashme me ato të shampanjës dhe vaniljes.

Rrobat e biznesit duket e përshtatur në mënyrë të përsosur në tone neutrale.

Xhupat, kapelat e leshta dhe çizmet këtë sezon kanë një identitet vizual veçanërisht elegant.

Xhaketat e fryra janë të frymëzuara nga tekstura dhe forma e reve.

Për butësi super elegante, gjithmonë shtoni vanilje moderne në të bardhën moderne.

Dimri i butë pa shumë borë është ideal për një veshje me tone të lehta.

Stili njëngjyrëshe është perfekt si një kombinim i kontrasteve stilistike – një pallto klasike dhe një këmishë sportive.

Ndërkohë kjo është një nga idetë e mrekullueshme të stilit dimëror, ideal për qytetin dhe kafen në diell.