Postimet e Fundit

Kiara Tito moderatore në Turqi, zbulohen detaje nga formati që do të nisë së shpejti

Kiara Tito moderatore në Turqi, zbulohen detaje nga formati që do të nisë së shpejti

Ajo çfarë dimë të sigurt deri më tani, është se moderatoren Kiara Tito, do ta shohim në emisionin veror “Kepi ...
Fashion /
Destinacionet Magjepsëse të Përmetit

Destinacionet Magjepsëse të Përmetit

Përmeti apo siç njihet ndyshe qyteti i trëndafilave, është vendi i cili do t’ju surprizojë në shumë aspekte, jo vetëm ...
Turizem /
Mbi 21 mijë fermerë pajisen me NIPT

Mbi 21 mijë fermerë pajisen me NIPT

Shtimi i fondeve në dispozicion, si nga skema kombëtare ashtu edhe nga Bashkimi Europian po josh fermerët që të formalizohen ...
Agrobiznes /
Si të bëni vendimet e duhura për karrierën tuaj

Si të bëni vendimet e duhura për karrierën tuaj

Zgjedhja e fushës së studimit, zgjedhja e karrierës perfekte, përpjekjet për të vendosur nëse duhet të lini punën tuaj dhe ...
Marketing /
Porsche prezanton logon “e re” përpara lançimit të “makinës së saj sportive të së ardhmes”

Porsche prezanton logon “e re” përpara lançimit të “makinës së saj sportive të së ardhmes”

Prodhuesi gjerman i makinave sportive ka zbuluar “renovimin” më të fundit të logos së saj ikonë, vetëm më pak se ...
Teknologji /

Oferta

Youtube Channel