Oferta Category: Teknologji

Teknologji

ColorVu 2 , 5   & 8 MPX/ Me ngjyra naten • 24 ore imazhe me ngjyra • Rezolucion 2 MP, 1920 x...

Lexo më shumë

GELDTrade

Makinë Rroje për flokë dhe mjekër, pa kabëll, IPX7 i papërshkueshëm nga uji Prerësi profesional i...

Lexo më shumë