4 blerjet e vetme që duhet të bëni këtë sezon

Jemi ende në mes të pranverës, por padyshim sytë i kemi nga vera! Fustanet e holla mezi po presin të dalin nga dollapi, por pavarësisht entuziazmit, mos u nxitoni me blerje. Bëhuni praktik dhe të zgjuar, që do të thotë harxhoni para vetëm për gjërat që duhen. Çfarë është trend këtë sezon?

#1. Bluza/këmisha pa mëngë

#2. Ngjyrat e forta

Një fustan ose bluzë me ngjyrë të fortë është must këtë verë. Përveç rozës, portokallia dhe e verdha janë gjithashtu opsion.

#3. Syzet Aviator

#4. Kostumet me pantallona të shkurtra

Fillimisht mund të mos ju duket stili juaj, por më pas do t’i dashuroni.