Andi dhe Melisa më pranë njëri-tjetrit se kurrë

Disa javë më parë në mediat rozë kudo qarkullonin lajme për ndarjen e Andit dhe Melisës. E gjitha kjo nisi pasi dyshja larguan njëri-tjetrin në ‘instagram’, madje edhe shkruanin statuse të tilla thuajse janë ndarë.

Por nuk ishte një ndarje tamam ndarje, ishtë thjesht një zënkë e momentit, por vetëm se Andi dhe Melisa i përjetojnë pak më ndryshe se ciftet e tjera.

Më vonë u kuptua se çifti janë ende bashkë, derisa mbrëmë Andi ka surprizuar Melisën me një darkë romantike. Një surprizë që cdo femër do e donte nga partneri.

Melisa u pa mjaft e gëzuar gjë që e tregojnë edhe mimikat e fytyrës në story-n që postoi Andi. Andi dhe Melisa janë njohur në Për’puthen, ata vazhdojnë ta mbajnë fronin si çifti i vetëm që iu zgjati lidhja.

Përsai përket karrierës, Melisa vazhdon me muzikën dhe pse u bë një kohë e gjatë që nuk ka sjellë projekte të reja, por ndoshta po pret verën.

Andi vazhdon me menaxhimin e bareve dhe restoranteve të ndryshme në Tiranë. Cifti është mjaft aktiv në Instagram me postime nga jeta e tyre e përditshme.