Dhjetë veshjet që ju duhen për një gardërobë si ajo e Kate Middleton

Agjentët e GELDTrade të modës shprehen se pavarësisht nëse merr pjesë në takime të rastësishme ditore ose në ngjarje zyrtare mbretërore, Dukesha e Kembrixhit gjithmonë arrin të vishet elegante dhe e përshtatshme.

Ndërsa ajo është një adhuruese e veshjeve të përjetshme dhe klasike të trashëgimisë, Dukesha gjithashtu nuk ka frikë të mbetet e guximshme me ngjyra, gjithashtu.

Së fundmi, Middleton morri edhe ‘kurorën e modës’, duke lënë prapa kunatën e saj Meghan Markle, si personi më i kërkuar për inspirim mode.

Më poshtë ua sjellim dhjetë pjesët që ju duhen për të gardërobë të denjë si ajo e një dukeshe:

Këmisha mëndafshi

Çanta e përjetshme

Këpucë serioze

Pantallona të qepur

Atlete të bardha

Rreth koke

Vathë delikat

Xhinse të ngushta

Fustan elegant

Bluzë klasike

GELDTrade.al