Fustani i bardhë nuk del kurrë nga moda! Cilat modele ju duhen për këtë verë?

Të gjithë biem dakord se fustanet klasike të bardha nuk dalin kurrë nga moda.

Me prerje të ngushta apo të fryra plot madhështi, secila mund të zgjedhë modelin që i shkon më shumë. E bardha simbolizon pastërtinë, paqe dhe jo më kot shumë vajza vazhdojnë të zgjedhin fustanin e bardhë për ditët më të rëndësishme, atë të martesës. Sidomos në verë, pasi keni bërë disa ditë plazh, fustani i bardhë është zgjidhja perfekte.

Që nga prerjet me dantellë te copat saten e të derdhura, në foto galerinë më poshtë mund të shikoni trendet më të fundit: