Keisi Medini pjesë e “Kepi i Tundimeve”

Këngëtarja shqiptare Keisi Medini do të jetë pjesë e programit që do të transmetohet gjatë verës “Kepi i Tundimeve”.

Ish-banorja e “Big Brother Vip 2” ka postuar disa foto ku shfaqet në të njëjtin resort në Bodrum të Turqisë, ku po kryen xhirimet e “Kepit të VIP-ave” dhe ndodhen edhe personazhet e tjerë të njohur.

Më herët u mësua se pjesë e “Kepit të VIP-ave” janë edhe Livia Brunga, konkurrente e Për’puthen dhe Erisa Haxhiu, Miss Prishtina 2020.

Jori Delli dhe Ronaldo Sharka gjithashtu kanë postuar një video së bashku në aeroportin e Turqisë. Ndërsa Kiara Tito do të jetë moderatore e këtij programi.  Së  shpejti do të ketë dhe zbulime të reja përsa i përkët datës se kur do të nisë puntata e parë, si dhe personzhe të tjera që do të jenë pjesë e “Kepi i Tundimeve”.