Kejvina dhe Ronaldo përplasen në rrjet

Ndonëse brenda shtëpisë së Big Brother Vip, nuk patën marrëdhënie të mira me njëri-tjetrin, si duket tani që format ika përunfuar, Kejvina dhe Luizi janë miq të mirë.

Një nga temat për të cilat u diskutua përgjatë qëndrimit të Luizit brenda në shtëpi ishte momenti kur Kiara i kërkoi partnerit të saj të hiqte bluzën që Kejvina ia kishte dhënë. E për këtë situatë si duket, Kejvinës akoma “s’i ka dalë inati”.

Me “kunja” ditën e sotme modelja ka komentuar në fotografinë e postuar ditën e sotme nga këngëtari, ku i ka kërkuar bluzën publikisht. Por, ky koment është kthyer në “mollë sherri” mes ish-banorit tjetër të shtëpisë, Ronaldo Sharkës si dhe Kejvinës.  Atë dy kanë nisur përplasjet, deri në ofendime.

Kejvina: Këtë bluzen dua Luiz. Ma nis me postë. O Luiz o yll, aman një foto bashkë’

Ronaldo: Shko mi lëpirëse, le nam duke u lëpirë për pak folloë.

Kejvina: Ik o lëpirës i keq

Ronaldo: Ik andej nga ke ardhur, se s’të don Shqipëria, je non grata.

Kejvina: Do qaj, po unë kthehem Milano bjondo, po ti në Lushnje të shesësh shalqinj.

Ronaldo: Shalqi do shes, madje do vendos fytyrën tënde aty.