Kombëtarja/Shqipëria dështon ndaj Izraelit

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka dështuar në misionin e saj në Ligën e Kombeve teksa është mundur përsëri nga Izraeli me shifrat 2-1 dhe ka parë këtë të fundit të sigurojë kreun e grupit dhe ngjitjen në Ligën B.