Pantallonat e gjera me xixa janë sërish në trend: tri modele që do të dominojnë

Diamantet dhe xixat janë të pashmangshme gjatë festave të fundvitit dhe ju vendosni deri në çfarë mase do të shkëlqeni

Nëse dëshironi diçka pak më ndryshe këtë dimër, zgjidhni pantallonat me diamant të rremë dhe xixa dhe do të shkëlqeni si një yll i Hollywoodit.

1. Xixa floriri dhe triko

Ju e dini shumë mirë që e bardha dhe floriri shkojnë shumë, ndaj mos kini frikë t’i kombinoni, por zgjidhni një palë pantallona me xixa dhe tregoni se gjithçka është gjithmonë në trend.

2. Stilim biznesi

Kush thotë se rrobat me diamant të rremë janë të përshtatshme vetëm për daljet në mbrëmje? Për të arritur ekuilibrin perfekt, kombinoni pantallonat me xixa me një këmishë të bardhë të thjeshtë dhe jeni gati për një takim pune.

3. Yll i Vitit të Ri

Ky është një shembull i stilit të përsosur për natën e Vitit të Ri. Elegante, femërore dhe luksoze janë fjalët që përshkruajnë këtë kombinim me të cilin nuk gaboni.