Portokallja Te Iliri – Ushqim i freskët kombinuar me dashuri në gatim e shërbim

Bar-Restorant “Portokallja Te Iliri”, me pamje fantastike të ujërave të kristaltë të Gjirit të Vlorës. Hapur çdo ditë nga ora 8:00 deri në mesnatë, do të gjeni shumë larmi dhe produkte gjithmonë të freskëta. Për tu kënaqur me familjen, në dispozicion janë: fruta të freskëta, sallata, peshk të freskët dhe shumë më tepër. Nga ora 18:00 e tutje mund të pini një koktejl freskues dhe të shijshëm të shoqëruar me një pjatë me ëmbëlsira dhe djathëra lokalë.

Po kërkoni pjatën perfekte? Mund ta shijoni vetëm tek Bar-Restorant “Portokallja Te Iliri”!! Kujdesi që i kushtojnë çdo detaji është konstant dhe mikpritja është unike! Do të ndiheni si në shtëpi, të kënaqur në çdo kërkesë minimale.

Hoteli u lejon klientëve të tij të shijojnë pushimet e tyre në liri të plotë, larg trafikut dhe kaosit, të zhytur në një mjedis tërheqës detar, ku do të gjejnë qetësinë e dëshiruar, të rrethuar nga shkëmbinj dhe deti. Këtu do t’ju mirëpresin për t’ju bërë të kaloni pushime të paharrueshme…

Për më shumë informacion si dhe për të rezervuar qëdrimin tuaj mund të kontaktoni në numrin: 0685635816