Sabina Dana rikthehet pas vitesh mungesë, nxjerr hitin e ri

Këngëtarja Sabina Dana prej kohësh ka bërë mungesë në tregun e muzikës. Pas hiteve të sukseshme, një ndër ta “E kam pas”, këngëtarja la paksa pas dore muzikën duke u përkushtuar jetës private dhe familjes.

Por, së fundmi një suprizë e madhe ka ardhur për të gjithë fansat e saj. “Mos e le” është kënga më e re e Sabinës, një baladë me tekst të Irkenc Hykës.

Përveç zërit unik në këngë, Sabina tërheq vëmendje dhe me pamjen, për të cilën është kujdesur deri në detajin më të vogël.