Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në ceremoni private në Toskana, Itali.

Nga burime ekskluzive për Vip Magazine mësohet se dasma do të bëhet në datën 17 qershor.

Në ceremoni do të marrin pjesë familjarë, miq dhe bashkëpunëtorë të ngushtë të çiftit.  Së fundmi moderatoja dhe regjisori janë duke u marrë me detajet e dasmës në Itali.

Sa i përket fustanit të bardhë ende nuk dihet se kujt do t’ia  besojë Arbana. Kujtojmë se prezantuesja dhe regjisori janë prindër të dy fëmijëve, Diellit dhe Zoit, si dhe Joni i cili është djali i madh i Arbanës nga martesa e parë.