Zbulohet kënga e papublikuar dedikim për Kiarën, reagon Luizi

Luizi vazhdon të komentohet në media lidhur secilin veprim të tyre. Ai është shumë i angazhuar me koncerte muzikore.

Këngëtari nga Shkodra ishte i ftuar në emisionin “Fiks Fare”, ku gjatë bisedës me moderatorët i është lëshuar edhe një pjesë nga projekti i ri.

“Dhe prapë je ti, Kiara shpirtin ty ta fala dhe më doli fjala”, dëgjohet në sfond teksa këngëtari mbeti i habitur.

“Nuk ka dalë akoma kjo këngë, është kënga e re. Me datë 19 do të kemi xhirimet e klipit dhe sa bën montazhi e këto”, u shpreh 38 vjeçari.

Luizi dhe Kiara theksojmë që filluan lidhjen në Big Brother VIP Albania 2, duke u kthyer tani në një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku.