Simboli i Humbur

Titulli: Simboli i Humbur

Kategoria: Roman

Autori: Dan Brown

Shqipëroi: Taqo Trajçe

Shtëpia Botuese: Dudaj

Viti: 2010

Faqe Nr: 624

Përshkrim i Shkurtër: Pas dukurisë globale Kodi i Da Vinçit, Dan Brown-i demonstron edhe një herë pse është sot shkrimtari më i lexuar në botë. Simboli i humbur është një rrëfim mjeshtëror, një rendje për jetë a vdekje përmes një labirinti të botës së njëmendtë të kodeve, sekreteve dhe të vërtetave të padukshme të gjitha nën syrin vëzhgues të kriminelit më të tmerrshëm që Brown-i ka krijuar deri më sot.

Bli Tani